选择您的地区和语言

菜单

Operator/Monter/Nawijacz/Stolarz/Magazynier/Lakiernik/Spawacz

Łódzka fabryka transformatorów Hitachi Energy na Teofilowie zatrudnia!

W związku z intensywnym rozwojem branży energetycznej poszukujemy:

- Monterów

- Nawijaczy

- Operatorów

- Stolarzy

- Spawaczy

- Lakierników

- Magazynierów

Dołącz do nas i zyskaj:

- Umowę o pracę bezpośrednio z Hitachi Energy;

- Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od kwalifikacji i umiejętności);

- Premię roczną do 10% rocznego wynagrodzenia brutto ("trzynastka");

- Premie produkcyjne – do 500 zł brutto miesięcznie;

- Gwarantowane coroczne regulacje finansowe;

- Możliwość korzystania z ZFŚS (Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych) np. dofinansowania zimowe i wiosenne; paczki na święta, inicjatywy kulturalno-rekreacyjne;

- Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego oraz prywatnej opieki medycznej LuxMed

- Dostęp do platformy benefitowej i 100 pkt do wykorzystania co miesiąc (na platformie dostępny pakiet MultiSport);

- Nagrody za polecenia nowych pracowników – od 1500 zł brutto;

- KAIZEN - możliwość zgłaszania usprawnień i otrzymania atrakcyjnych nagród finansowych;

- Bezpieczne środowisko pracy;

- Możliwość zdobycia uprawnień UDT: suwnice, wózki widłowe.

Zadania:

- Wykonywanie zadań z dbałością o najwyższą jakość produktu;

- Prace manualne z wykorzystaniem narzędzi ręcznych, pneumatycznych, maszyn produkcyjnych;

- Wykonywanie obowiązków w oparciu o instrukcje i wskazówki przełożonych;

- Posługiwanie się sprzętem pomiarowym (suwmiarka);

- Przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

- Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym lub 3 zmianowym w rozkładzie 4 brygad;

- Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;

- Mile widziana umiejętność odczytywania podstawowych danych z rysunku technicznego;

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

地点 Lodz, Lodz, Poland
工作类型 Full time
经验 Entry Level
工作职能 Production & Skilled Trades
合同 Regular
发布日期 2024-05-07
参考编号 R0051390

关于日立能源

日立能源是全球技术领导者,致力于构建清洁能源系统,共享低碳美好未来。我们服务于电力、工业、交通、数据中心和基础设施领域的客户,并携手客户与合作伙伴,通过数字化加速能源转型进程,助力实现碳中和的未来。

我们在全球90个国家拥有超过45,000名员工,他们每天都充满目标感地工作,并且利用各自的不同背景打破墨守陈规。我们诚邀你加入我们的全球团队,共同坚守这一简单而深刻的理念:多元化+协作=创新的关键。