Välj din region och ditt språk

OK

Meny

Електроинженер – поддръжка на фотоволтаичен обект

През 2012 година Хитачи Енерджи България започна да развива дейност свързана с цялостната поддръжка и експлоатация на големи фотоволтаични електроцентрали над 2MWp в България. За наш обект в гр. Карнобат, търсим Електроинженер – поддръжка на фотоволтаичен обект.

Задължения:

  • Организира и извършва аварийна и планова поддръжка на производственото оборудване с помощта на свои колеги.
  • Организира и извършва монтажа, приемането и пускането в експлоатация на ново техническо оборудване.
  • Взима решения за аварийни ремонти свързани с механиката на машините в производството.
  • Поддръжка на инсталираното оборудване: инвертори и стрингови табла.
  • Извършване на ремонтни и превантивни технически дейности по утвърдени процедури.
  • Поддържане на документация по отношение на извършваните дейности.
  • Познаване на оборудването, с което работи – технически, експлоатационно и документално – с предварително обучение.
  • Отстраняване на възникнали аварии.
  • Възможност за работа на смени /по график.
  • Технически анализи на експлоатираното оборудване.
  • Изготвяне на месечни доклади и отчети.
  • Участие в срещи на отдела.
  • Спазване на добрите практики и фирмените стандарти за добро и качествено изпълнение.

Изисквания:

  • Техническо образование електро специалност – висше образование е предимство.
  • Компютърна грамотност: работа с MS Office (Excel, Word) – добро/отлично ниво.
  • Ползването на английски език е предимство.
  • Работа с графици – спазване на срокове.
  • Прецизност и внимание към детайлите.
  • Отговорност , коректност, лоялност и работа в екип.
  • Шофьорска книжка категория В – активен шофьор.

Plats Sofia, Sofia, Bulgaria
Jobbtyp Full time
Erfarenhet Experienced
Jobbfunktion Engineering & Science
Avtal Regular
Publiceringsdatum 2023-10-03
Referensnummer R0022406

Om Hitachi Energy

Hitachi Energy är en global teknikledare som arbetar för en hållbar energiframtid för alla. Vi betjänar kunder inom energi-, industri- och infrastruktursektorerna med innovativa lösningar och tjänster över hela värdekedjan. Tillsammans med kunder och partners utvecklar vi banbrytande teknik och möjliggör den digitala omvandling som krävs för att påskynda energiomställningen mot en koldioxidneutral framtid.

Vi sysselsätter cirka 45 000 personer i 90 länder som varje dag arbetar målmedvetet och använder sina olika bakgrunder för att utmana nuläget. Vi välkomnar dig att ansöka idag och bli en del av ett globalt team som jobbar för: Mångfald + Samarbete = Stor Innovation.