Välj din region och ditt språk

OK

Meny

Staż - IT and Technology

Hitachi Energy poszukuje stażystów w Centrum Technologicznym oraz Centrum Badań i Rozwoju. Stażyści pracują wspólnie z doświadczonymi członkami zespołu, zdobywają doświadczenie zawodowe i rozwijają cenne umiejętności.

Oferujemy płatny staż z możliwością pracy hybrydowej lub z biura w samym sercu miasta, na ulicy Pawiej w Krakowie. Możesz pracować 20-40 godzin tygodniowo a czas pracy jest elastyczny, więc łatwo pracę połączyć ze studiami. Jeśli chcesz zacząć zdobywać swoje pierwsze doświadczenia zawodowe już na studiach, czekamy na Twoją aplikację!

Twoje obowiązki:

  • Wsparcie pracy zespołu w różnorodnych zadaniach, dokładne i terminowe wykonywanie powierzonych zadań

  • Obserwowanie i uczenie się nowych procesów, zdobywanie wiedzy o metodologiach i najlepszych praktykach, poznawanie produktów i usług Hitachi Energy

  • Nauka umiejętności technicznych i zdobywanie wiedzy biznesowej w obszarach takich jak programowanie, testowanie oprogramowania, inżynieria i analiza danych, projektowanie UX, DevOps, zarządzanie projektami w obszarze IT

  • Uczestnictwo w szkoleniach i spotkaniach zespołu

  • Komunikowanie się z menedżerami i liderami zespołów, innymi pracownikami Hitachi Energy, dostawcami, klientami, kontrahentami i kandydatami

Twoje kompetencje:

  • Jesteś studentem/studentką uczelni technicznej i ukończysz studia w 2025 roku lub później

  • Jesteś dostępny/a co najmniej 20 godzin tygodniowo

  • Potrafisz skutecznie i pewnie porozumiewać się w języku angielskim (poziom B2). Na niektórych stanowiskach może być wymagana znajomość języka polskiego

  • Potrafisz pracować w zespole

  • Jesteś osobą proaktywną i chętną do nauki

  • Potrafisz dobrze zarządzać swoim czasem i bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Posiadasz umiejętności techniczne właściwe dla stanowiska, na przykład: programowanie (C#/.NET, Java, Python, C/C++), testowanie oprogramowania (manualne i automatyczne), wiedza w obszarach takich jak inżynieria elektryczna, elektronika, elektrotechnika, wiedza o systemach wbudowanych, wiedza o układach FPGA, znajomość VHDL lub Verilog, inżynieria danych, znajomość Pythona i SQL, zaawansowana znajomość Excela/VBA, projektowanie UX/UI, znajomość programów takich jak AutoCAD, Altium, Eplan, Matlab/Simulink, LTSpice, praca w laboratorium, obsługa urządzeń pomiarowych, lutowanie

Plats Krakow, Lesser Poland, Poland
Jobbtyp Part time
Erfarenhet Entry Level
Jobbfunktion Intern
Avtal Casual (Fixed Term) (Seasonal)
Publiceringsdatum 2024-03-05
Referensnummer R0045792

Om Hitachi Energy

Hitachi Energy är en global teknikledare som arbetar för en hållbar energiframtid för alla. Vi betjänar kunder inom energi-, industri- och infrastruktursektorerna med innovativa lösningar och tjänster över hela värdekedjan. Tillsammans med kunder och partners utvecklar vi banbrytande teknik och möjliggör den digitala omvandling som krävs för att påskynda energiomställningen mot en koldioxidneutral framtid.

Vi sysselsätter cirka 45 000 personer i 90 länder som varje dag arbetar målmedvetet och använder sina olika bakgrunder för att utmana nuläget. Vi välkomnar dig att ansöka idag och bli en del av ett globalt team som jobbar för: Mångfald + Samarbete = Stor Innovation.