Välj din region och ditt språk

OK

Meny

spray painter

Łódzka fabryka Hitachi Energy zlokalizowana na ul. Aleksandrowskiej zatrudnia Lakierników!

Dołącz do nas i zyskaj:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę BEZPOŚREDNIO Z Hitachi Energy;

- Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej LuxMed;

- Dofinansowanie do karty MultiSport, możliwość korzystania z ZFŚS;

- Premię roczną do 10% rocznego wynagrodzenia brutto;

- Nagrody za polecenia nowych pracowników – od 1500 zł brutto;

- Premie miesięczne produkcyjne – do 500 zł brutto;

- Możliwość zdobycia uprawnień UDT: suwnice, wózki widłowe;

- Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy;

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

- Miłą atmosferę pracy.

Zadania:
- Przygotowanie podzespołów do procesu malowania;

- Wykonywanie pracy zgodnie ze zdefiniowanymi wymaganiami jakościowymi;

- Wykonywanie poszczególnych operacji w sposób zapewniający bezpieczeństwo pracy (własne oraz współpracowników), dbałość o środowisko.

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie w malowaniu przemysłowym;

- Organizacja pracy własnej;

- Umiejętność pracy w zespole;

- Odpowiedzialność, sumienność i staranność w realizacji obowiązków służbowych;

- Gotowość do podjęcia pracy w trybie 3 zmianowym.

Plats Lodz, Lodz, Poland
Jobbtyp Full time
Erfarenhet Entry Level
Jobbfunktion Production & Skilled Trades
Avtal Regular
Publiceringsdatum 2023-07-19
Referensnummer R0025407

Om Hitachi Energy

Hitachi Energy är en global teknikledare som arbetar för en hållbar energiframtid för alla. Vi betjänar kunder inom energi-, industri- och infrastruktursektorerna med innovativa lösningar och tjänster över hela värdekedjan. Tillsammans med kunder och partners utvecklar vi banbrytande teknik och möjliggör den digitala omvandling som krävs för att påskynda energiomställningen mot en koldioxidneutral framtid.

Vi sysselsätter cirka 45 000 personer i 90 länder som varje dag arbetar målmedvetet och använder sina olika bakgrunder för att utmana nuläget. Vi välkomnar dig att ansöka idag och bli en del av ett globalt team som jobbar för: Mångfald + Samarbete = Stor Innovation.