Selecciona tu región e idioma

Menú

Kierownik Produkcji

Do Zakładu Komponentów Transformatorowych (FF) poszukujemy Kierownika Produkcji.

W tym nowoczesnym zakładzie dziesiątki nawijaczy i operatorów codziennie pracuje nad komponentami, które trafiają do fabryk Hitachi Energy na całym świecie lub w Europie i Ameryce Północnej, Szwajcarii, USA, czy Niemczech, aby stać się częścią suchych transformatorów dystrybucyjnych i transformatorów trakcyjnych. Doświadczeni specjaliści montują w nim także transformatory Resibloc, wykorzystywane m.in. w centrach danych wielkich koncernów.

Obowiązki:
  • Kompleksowe zarządzanie wydziałem produkcji.
  • Zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego i prawidłowego przebiegu procesu wytwarzania.
  • Podnoszenie efektywności procesu produkcyjnego.
  • Inicjowanie działań usprawniających procesy i technologię.
  • Nadzór i kontrola przestrzegania instrukcji technologicznych, warunków technicznych i norm jakościowych w procesie produkcji.
  • Rozwój metod i narzędzi optymalizujących pracę.
  • Bieżąca analiza osiąganych wyników i ich raportowanie.
  • Planowanie zatrudnienia i wykorzystania przydzielonych zasobów.
  • Aktywne i skuteczne zarządzanie i rozwijanie podległego personelu
  • Aktywny udział i inicjatywa w zapewnieniu przestrzegania przepisów BHP i budowy kultury bezpiecznej pracy.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: elektryka, mechanika, automatyka).
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołami produkcyjnymi.
  • Doświadczenie w stosowaniu narzędzie Lean Manufacturing
  • Biegła znajomość MS Office, mile widziana znajomość AutoCad oraz SAP.
  • Samodzielność, odpowiedzialność i zorientowanie na realizację powierzonych zadań.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej.

Ubicación Lodz, Lodz, Poland
Tipo de empleo Full time
Experiencia Management
Función laboral Production & Skilled Trades
Contrato Regular
Fecha de publicación 2024-05-06
Número de referencia R0050630

Sobre Hitachi Energy

Hitachi Energy es un líder tecnológico mundial que está promoviendo un futuro energético sostenible para todos. Prestamos servicios a clientes de los sectores de servicios públicos, industria e infraestructuras con soluciones y servicios innovadores en toda la cadena de valor. Junto con clientes y socios, somos pioneros en tecnologías y facilitamos la transformación digital necesaria para acelerar la transición energética hacia un futuro neutro en carbono.

Empleamos a unas 45.000 personas en 90 países que cada día trabajan con un propósito y utilizan sus diferentes orígenes para desafiar el status quo. Te invitamos a presentar tu candidatura hoy mismo y a formar parte de un equipo global que aprecia una simple verdad: Diversidad + Colaboración = Gran Innovación.