Escolha a sua região e idioma

Ir

Pracownik produkcji - nawijanie uzwojeń do transformatorów

Łódzka fabryka Hitachi Energy zlokalizowana na ul. Aleksandrowskiej zatrudnia Nawijaczy!

Dołącz do nas i zyskaj:

  • Umowę o pracę BEZPOŚREDNIO Z Hitachi Energy;
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej LuxMed;
  • Dofinansowanie do karty MultiSport, możliwość korzystania z ZFŚS;
  • Premię roczną do 10% rocznego wynagrodzenia brutto;
  • Nagrody za polecenia nowych pracowników – od 1500 zł brutto;
  • Premie miesięczne produkcyjne – do 500 zł brutto;
  • Możliwość zdobycia uprawnień UDT: suwnice, wózki widłowe;
  • Bezpieczne środowisko pracy;
  • Warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

Zadania:

  • Nawijanie uzwojeń do transformatorów;
  • Realizowanie zadań produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami stanowiskowymi, dokumentacją konstrukcyjną oraz technologiczną;
  • Bieżąca kontrola wykonania operacji pod względem jakościowym i terminowym;
  • Prawidłowa eksploatacja urządzeń, narzędzi i przyrządów.

Wymagania:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Podstawowa znajomość narzędzi pomiarowych;
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera;
  • Mile widziane uprawnienia UDT na suwnice z poziomu 0

Localização Lodz, Lodz, Poland
Tipo de emprego Full time
Experiência Entry Level
Função do trabalho Production & Skilled Trades
Contrato Regular
Data de publicação 2024-03-14
Número de referência R0038642

Sobre a Hitachi Energy

A Hitachi Energy é uma líder global em tecnologia que está promovendo um futuro de energia sustentável para todos. Atendemos clientes nos setores de serviços públicos, indústria e infraestrutura com soluções e serviços inovadores em toda a cadeia de valor. Juntamente com clientes e parceiros, somos pioneiros em tecnologias e possibilitamos a transformação digital necessária para acelerar a transição energética para um futuro neutro em carbono.

Empregamos mais de 45.000 pessoas em 90 países que todos os dias trabalham com propósito e usam suas diferentes origens para desafiar o status quo. Convidamos você a se inscrever hoje e fazer parte de uma equipe global que valoriza uma verdade simples: Diversidade + Colaboração = Grande Inovação.