Escolha a sua região e idioma

Ir

Inżynier systemów sterowania SCADA

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie konfiguracji i budowa systemów sterowania typu SCADA dla obiektów energtycznych średnich i wysokich napięć bazujących na najnowszych technologiach i standardach;
  • Budowa ekranów HMI;
  • Integracja urządzeń i systemów w standardzie: IEC61850, DNP, IEC 60870-5-104, Modbus itp.;
  • Projektowanie struktury komunikacyjnej  i konfiguracja urządzeń pracujących w sieci Ethernet;
  • Implementacja założeń projektowych, przeprowadzanie testów FAT, SAT;
  • Wsparcie techniczne.

Twój profil:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, elektronika i pokrewne);
  • Wiedza z zakresu technologi komputerów PC, urządzeń sieciowych i sieci LAN oraz cyberbezpieczeństwa;
  • Znajomość podstawowych funkcji  systemów Windows Server (AD, GPO), środowiska MS Office, MS Visio;
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy;
  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz wysokie zdolności komunikacyjne;
  • Gotowość do podróży służbowych (około 50% czasu pracy);
  • Prawo jazdy kat.B;
  • Otwartość na pracę z Warszawy.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie z zakresu automatyki stacyjnej i budowy systemów SCADA;
  • Znajomość środowiska wirtualnego ESXi VMWare.

Localização Warsaw, Masovian, Poland
Tipo de emprego Full time
Experiência Experienced
Função do trabalho Engineering & Science
Contrato Regular
Data de publicação 2024-04-19
Número de referência R0025949

Sobre a Hitachi Energy

A Hitachi Energy é uma líder global em tecnologia que está promovendo um futuro de energia sustentável para todos. Atendemos clientes nos setores de serviços públicos, indústria e infraestrutura com soluções e serviços inovadores em toda a cadeia de valor. Juntamente com clientes e parceiros, somos pioneiros em tecnologias e possibilitamos a transformação digital necessária para acelerar a transição energética para um futuro neutro em carbono.

Empregamos mais de 45.000 pessoas em 90 países que todos os dias trabalham com propósito e usam suas diferentes origens para desafiar o status quo. Convidamos você a se inscrever hoje e fazer parte de uma equipe global que valoriza uma verdade simples: Diversidade + Colaboração = Grande Inovação.