地域と言語を選択してください

メニュー

Електроинженер – поддръжка на фотоволтаичен обект

През 2012 година Хитачи Енерджи България започна да развива дейност свързана с цялостната поддръжка и експлоатация на големи фотоволтаични електроцентрали над 2MWp в България. За наш обект в с.Априлци, община Пазарджик , търсим Електроинженер – поддръжка на фотоволтаичен обект.

Задължения:

  • Организира и извършва аварийна и планова поддръжка на производственото оборудване с помощта на свои колеги.
  • Организира и извършва монтажа, приемането и пускането в експлоатация на ново техническо оборудване.
  • Взима решения за аварийни ремонти свързани с механиката на машините в производството.
  • Поддръжка на инсталираното оборудване: инвертори и стрингови табла.
  • Извършване на ремонтни и превантивни технически дейности по утвърдени процедури.
  • Поддържане на документация по отношение на извършваните дейности.
  • Познаване на оборудването, с което работи – технически, експлоатационно и документално – с предварително обучение.
  • Отстраняване на възникнали аварии.
  • Възможност за работа на смени /по график.
  • Технически анализи на експлоатираното оборудване.
  • Изготвяне на месечни доклади и отчети.
  • Участие в срещи на отдела.
  • Спазване на добрите практики и фирмените стандарти за добро и качествено изпълнение.

Изисквания:

  • Техническо образование електро специалност – висше образование е предимство.
  • Компютърна грамотност: работа с MS Office (Excel, Word) – добро/отлично ниво.
  • Ползването на английски език е предимство.
  • Работа с графици – спазване на срокове.
  • Прецизност и внимание към детайлите.
  • Отговорност , коректност, лоялност и работа в екип.
  • Шофьорска книжка категория В – активен шофьор.

就業場所 Sofia, Sofia, Bulgaria
職種 Full time
体得 Experienced
職務 Engineering & Science
契約 Regular
発行日 2023-10-03
整理番号 R0028714

日立エナジーについて

日立エナジーは、持続可能なエネルギーの未来へ向けた取り組みを加速する、グローバルな技術リーダーです。さまざまな分野のお客さまに、バリューチェーン全体にわたる革新的なソリューションとサービスを提供するとともに、お客さまやパートナーとの協創により、カーボンニュートラル実現に向けたエネルギー転換に必要な、デジタル技術を活用した変革を実現します。

日立エナジーは、全世界90カ国に約45,000人の従業員を擁しており、それぞれが事業の継続に向け、異なる背景を生かし目的を持ちながら働いています。“ダイバーシティ+コラボレーション=優れたイノベーション”という基本的な理念を重んじる日立エナジーのグローバルなチームが、あなたをお待ちしています。