Scegli la tua regione e lingua

Vai

Łódzka fabryka Hitachi Energy zlokalizowana na ul. Aleksandrowskiej zatrudnia Spawaczy!

Dołącz do nas i zyskaj:

- Umowę o pracę BEZPOŚREDNIO z Hitachi Energy;

- Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej LuxMed;

- Dofinansowanie do karty MultiSport, możliwość korzystania z ZFŚS;

- Premię roczną do 10% rocznego wynagrodzenia brutto;

- Nagrody za polecenia nowych pracowników – od 1500 zł brutto;

- Premie miesięczne produkcyjne – do 500 zł brutto;

- Możliwość zdobycia uprawnień UDT: suwnice, wózki widłowe;

- Bezpieczne środowisko pracy;

- Warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

Zadania:

- Spawanie konstrukcji stalowych do produkcji transformatorów mocy;

- Prowadzenie procesu trasowania, cięcia termicznego w ramach szczegółowych instrukcji obsługi maszyn;

- Przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

- Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe;

- Znajomość rysunku technicznego;

- Zaangażowanie oraz chęć nauki;

- Gotowość do podjęcia pracy w trybie 3 zmianowym.

Sede Lodz, Lodz, Poland
Tipo di lavoro Full time
Esperienza Experienced
Funzione lavorativa Production & Skilled Trades
Contratto Regular
Data di pubblicazione 2024-01-01
Numero di riferimento R0038815

Hitachi Energy

Hitachi Energy è un leader tecnologico globale che promuove un futuro energetico sostenibile per tutti. Collaborando con clienti e partner, rende il sistema energetico mondiale più sostenibile, flessibile e sicuro.

Più di 45.000 persone in 90 paesi ogni giorno lavorano con uno scopo e utilizzano i loro diversi background per sfidare lo status quo. Candidati e diventa  parte di un team globale che apprezza una semplice verità: Diversity + Collaborazione = Grande Innovazione.