Scegli la tua regione e lingua

Vai

Kierownik Produkcji

Do Zakładu Komponentów Transformatorowych (FF) poszukujemy Kierownika Produkcji.

W tym nowoczesnym zakładzie dziesiątki nawijaczy i operatorów codziennie pracuje nad komponentami, które trafiają do fabryk Hitachi Energy na całym świecie lub w Europie i Ameryce Północnej, Szwajcarii, USA, czy Niemczech, aby stać się częścią suchych transformatorów dystrybucyjnych i transformatorów trakcyjnych. Doświadczeni specjaliści montują w nim także transformatory Resibloc, wykorzystywane m.in. w centrach danych wielkich koncernów.

Obowiązki:
  • Kompleksowe zarządzanie wydziałem produkcji.
  • Zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego i prawidłowego przebiegu procesu wytwarzania.
  • Podnoszenie efektywności procesu produkcyjnego.
  • Inicjowanie działań usprawniających procesy i technologię.
  • Nadzór i kontrola przestrzegania instrukcji technologicznych, warunków technicznych i norm jakościowych w procesie produkcji.
  • Rozwój metod i narzędzi optymalizujących pracę.
  • Bieżąca analiza osiąganych wyników i ich raportowanie.
  • Planowanie zatrudnienia i wykorzystania przydzielonych zasobów.
  • Aktywne i skuteczne zarządzanie i rozwijanie podległego personelu
  • Aktywny udział i inicjatywa w zapewnieniu przestrzegania przepisów BHP i budowy kultury bezpiecznej pracy.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: elektryka, mechanika, automatyka).
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołami produkcyjnymi.
  • Doświadczenie w stosowaniu narzędzie Lean Manufacturing
  • Biegła znajomość MS Office, mile widziana znajomość AutoCad oraz SAP.
  • Samodzielność, odpowiedzialność i zorientowanie na realizację powierzonych zadań.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej.

Sede Lodz, Lodz, Poland
Tipo di lavoro Full time
Esperienza Management
Funzione lavorativa Production & Skilled Trades
Contratto Regular
Data di pubblicazione 2024-05-06
Numero di riferimento R0050630

Hitachi Energy

Hitachi Energy è un leader tecnologico globale che promuove un futuro energetico sostenibile per tutti. Collaborando con clienti e partner, rende il sistema energetico mondiale più sostenibile, flessibile e sicuro.

Più di 45.000 persone in 90 paesi ogni giorno lavorano con uno scopo e utilizzano i loro diversi background per sfidare lo status quo. Candidati e diventa  parte di un team globale che apprezza una semplice verità: Diversity + Collaborazione = Grande Innovazione.